Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"- Wolałbym, żeby się to nie zdarzyło akurat za mojego życia - powiedział Frodo. - Ja także - odparł Gandalf. - Podobnie jak wszyscy, którym wypadło żyć w takich czasach. Ale nie mamy na to wpływu. Od nas zależy jedynie użytek, jaki zechcemy zrobić z darowanych nam lat." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Twoje ulubione obrazy inspirowane twórczością Tolkiena 
Autor Wiadomość
Saundarya
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 17-10-2018 11:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Obrazek powyżej najbardziej pasuje mi chyba właśnie do Eola - to było moje pierwsze skojarzenie. Język
A Feanor z uszkami powala Pserwa

Ja natomiast znalazłam m.in. obrazki o stylistyce nieco ,,dziecięcej", niemniej jednak poruszają mnie w jakiś sposób, więc pochwalę się owym znaleziskiem, malowidłami artystki z Czech:

1. Stateczek Earendila razy jeden. Sceneria pod powierzchnią wody ma zdecydowanie ,,to coś".

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

2. Earendil razy dwa + Elwinga

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

3. ,,Nan Elmoth"

4. Maglor

Źródło: https://www.deviantart.com/aegeri
Dziewczyna ma sporo takich urzekających drobnych grafik. Twarze czy dłonie niestety gorzej jej wychodzą, ale nie można mieć wszystkiego Super śmiech

5. Z innych znalezisk, Annatar niejakiej Insant. Twarz - jak dla mnie - trochę nie ta, ale za to strój mi się podobywuje Elfik

Jej dev: https://www.deviantart.com/insant

6. Włosowe szaleństwo Manwego i Vardy Jestem rozwalony

Nie jestem pewna, czy to autor, ale znalazłam to tu: http://tomopotato.tumblr.com

7. Maedhrosik. Zgadując po stylu popełniła go wspomniana wcześniej Tolrone

8. I na koniec smaczek. Znany wszystkim doskonale Gerwell popełnił coś takiego, czego chyba jeszcze tu nie było:

Sau musi mieć niezłego dentystę Jestem rozwalony . Pomijam fakt, że skubiąc brwi wzoruje się chyba na współczesnej modzie. Ale ogół mi się podoba, ta gorąca sceneria...
or choose to infect it."

Thousand Foot Krutch - Untraveled Road
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość