Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Tu można cieszyć się, chwalić i napisać, co Cię weseli ;-) 
Autor Wiadomość
Aragorn7
Przyjaciel Elfów

WpisWysłany: 02-10-2018 11:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Powiem krótko SZACUN!

Od jakiegoś czasu wpadam raz czy 2x na tydzień na siłownię, więc wiem ile to jest, choć sam tego ćwiczenia nie wykonuje ( pewne problemy z kręgosłupem).
Powiem więcej - myślę, że większość facetów nie uniosłaby tyle lub co najmniej miałaby duże problemy.

Startujesz w zawodach?

Tak mi się przypomniało, ze kilka miesięcy temu jak byłem na siłowni to przyszła tam śliczna dziewczyna na oko 16 lat 45 kg wagi i zaczęła ćwiczyć właśnie martwy ciąg. Takie chucherko z wyglądu.
Zaczęła rozgrzewkę, potem 30-40-50 kg , no ok myślę sobie.
Ale to była rozgrzewka, bo potem 60-70-80-90 i w końcu 100 i 105kg.

Szczęka na ziemi.
Później okazało się, że to Mistrzyni Polski juniorek, rekordzistka Polski juniorek i chyba również do lat 21 w trójboju siłowym i np. srebrna medalistka Mistrzostw Świata- Klaudia Poszwa.
http://www.kuriermiejski.com.pl/wydarzenia/14-wydarzenia-sportowe/2362-klaudia-poszwa-wicemistrzynia-swiata-w-trojboju-silowym-klasycznym.html
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość