Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"(...)ale nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze(...)" Faramir, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Jaka postacia z Silma jestescie? :) 
Autor Wiadomość
Saundarya
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 11-09-2018 21:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Saundarya, Sauron już chyba lepszy niż Feanor na 1 miejscu, ale grunt, że Luthien jest 3. Jestem rozwalony

Wiedziałam, po prostu wiedziałam droga Sędziwojko, że Ciebie zawiodę tym najbardziej! Jestem rozwalony

Tak mi przykro! Spazmy

A niestety muszę zmartwić Cię jeszcze bardziej, zapewniając, że takie zestawienie jest dużo bardziej adekwatne, bo Saurona nigdy ni krzty najmniejszej we mnie nie było - zawsze byłam szczera, nie cierpiałam manipulować ludźmi, nie znosiłam fałszu i polityki Ratujcie bo go pobiję

Feanor pasuje więc bardziej, Morgoth niepokoi, ale tak jak zauważyłaś sama - na trzecim miejscu dumnie biust pręży Luthien, więc żywię nadzieję, że nie spiszesz mnie do końca na straty! Jestem za

Mi tymczasem przyjdzie zazdrościć Ci 100% cudownej, silnej Galadrieli i jasnego Earendila!
or choose to infect it."

Thousand Foot Krutch - Untraveled Road
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość