Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Hodowla młodych hobbitów wymagała wielkiej ilości paszy." , Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Jacy aktorzy do "Silmarillionu"? 
Autor Wiadomość
Sirielle
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 06-09-2018 18:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

To oficjalne, że ma być Wiedźminem? Słyszałam o takich plotkach.

Edit/Update - jednak oficjalne:
https://www.filmweb.pl/news/Geralt+z+Rivii+wybrany+Henry+Cavill+gwiazd%C4%85+%22Wied%C5%BAmina%22-129781

Lubię tego aktora, ale do roli mi średnio pasuje. Rutger Hauer, gdyby tylko był młodszy byłby świetnym Wiedźminem. Albo Christopher Lambert, nawet grał raz kogoś podobnego w filmie Beowulf - pogromca ciemności. No, ale jasne - oni szukają realnej obsady, a nie jak ja - legendarnej Z przymrużeniem oka

Mr Cavill już od czasów Tudorów jest w mojej noldorskiej obsadzie Silmarillionu, chociaż bez konkretnego przydziału. Jak nie znajdziemy nikogo lepsiejszego to niech i Fingonem zostanie.
BTW, polecam zabawny Kryptonim U.N.C.L.E., jak ktoś jeszcze Henrego C. nie oglądał na ekranie, a nie ma ochoty na Tudorów czy Supermana. Kolega z planu Armie Hammer też by pasował w ekipie:

Link

A jak już na Turina go wybieramy, to polecam zdjęcia z Tristana i Izoldy:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

Razem z Jamesem Franco, którego BYM również TU zatrudniła; chyba kiedyś o tym pisałam.

Sędziwojka napisał(a) (zobacz wpis):
I przyznam, że jeży mi się włos na głowie na myśl o Anji Rubik w roli Idril.
Kwestia gustu, ale w mojej opinii - cóż z tego, że figura szczupła (nawet za bardzo), gdy twarz wyjątkowo nieurodziwa. Za to Anja miała nader przystojnego męża, też Saszę.

Hahha, a mi chodzi głównie o jej twarz Uśmiech Saurona ;D Figura zbyt szczupła, musiałaby do filmu przypakować Z przymrużeniem oka Jedyne, czego bym mnie chciała, to by Idril przejęła jej sposób mówienia/wymowy.

Tak, były mąż Anji Sasha Knezevic pasowałby mi wizualnie do Silmarillionowego składu, choć nie dostał jak dotąd przydziału.
Nie wiem czy jest ktoś, kto ich nie kojarzy po takiej ilości reklam i występów medialnych w Polsce, ale oto i oni - jeszcze razem:

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora