Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wrócić oznaczałoby przyznać się do porażki i narazić na dalszą, gorzką klęskę w przyszłości." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Twoje ulubione obrazy inspirowane twórczością Tolkiena 
Autor Wiadomość
Sędziwojka
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 21-04-2018 10:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Ten mangowy Manwë jest okropny. Zupełnie nie przystaje do wizerunku jednego z najpotężniejszych Valarów. Istotnie, taki przerośnięty Inuyasha. Język
Thranduil Saramondo całkiem niezły.
Ale... najlepszy z tego wszystkiego jest Sauron Kukanovej! W dodatku nie sam, ale razem z Finrodem. Miłość Muszę przyznać, że niektóre jej najnowsze prace skupiające się na mordkach i światłocieniu wpasowują się w mój gust. Język

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):
Sędziwojka napisał(a) (zobacz wpis):
Świetny ten pierwszy Sauron z maską! Love Piękny dół twarzy, pierścienie, bransoleta i maska. Chociaż na pierwszy rzut oka myślałam, że to Melko, te ciemne włosy... (Annatar = jasne loki w mojej wyobraźni, jedynie z wyjątkiem Gorthaura Gerwella). Z przymrużeniem oka

Jak na moje oko, to on jest złotowłosy, tylko pod maską w cieniu włosy wyglądają na ciemne. Co potwierdza inny portret Mairona Kukanowej (...)
Tym lepiej. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Z innych prac Kukanovej:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

https://ekukanova.deviantart.com/art/The-King-of-dunedain-733399309

To inne postacie, ale scena skojarzyła mi się z Aragornem nad ciałem Boromira, tyle że Obieżyświat nie powinien mieć brody. Uśmiech

I jako że od lat darzę Finarfina miłością:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

https://ekukanova.deviantart.com/art/Young-prince-728372088

Słodziak. Uśmiech
And so he spoke, that lord of Castamere,
But now the rains weep o'er his hall, with no one there to hear.

Deviantart | Herbaciane zapiski | Tumblr
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora