Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001
 
Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Tak to już jest, że o życiu szczęśliwym i radosnym nie ma wiele do powiedzenia, dopóki się nie skończy. Podobnie też cudowne i piękne dzieła same są swoimi pomnikami, dopóki istnieją i można je oglądać, a dopiero wtedy, gdy są zagrożone lub na zawsze zniszczone, zaczyna się je opiewać w pieśniach." O Doriath przed nastaniem Słońca i Księżyca, Silmarillion


pokaż tylko ten wpis  Temat: XX Tolk-Folk "Dziedzictwo Durina" 
Autor Wiadomość
acuch
Mieszkaniec Shire


WpisWysłany: 06-04-2018 23:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście Uśmiech

Najważniejsze zmiany w tym roku, o których była mowa w trakcie streama, są następujące:
1. Mamy rok bitewny, co oznacza, że nie chcemy kusić losu i bitwy nie organizować - ale w związku z problemami z organizacją bitew w mieście w ostatnich latach chcemy zmienić formułę na taką, która pozwoli nam bawić się dobrze na naszych warunkach, bez stresu i prób. Proponujemy fabularyzowaną Arenę z walkami drużynowymi na broń bezpieczną, która pozwoli zaspokoić rządzę walki uczestników, ale u nas, na polu, bez publiczności - bardzo chcemy, żeby ten TF był rzeczywiście od tolkienistów dla tolkienistów. Więcej zasad zostanie ogłoszonych później.
2. Oprócz Areny w trakcie TFu odbędzie się gra analogiczna do zabawy ze Święta Bram Lata - Kod Durina, czyli zabawa oparta przede wszystkim na zagadkach związanych z tematem przewodnim tej edycji.
3. Ponieważ bitwa odbędzie się na polu w sobotę i będzie zamknięta dla publiczności, dzień oficjalny, czyli gala XX-lecia TFu, odbędzie się w piątek w MOKiSie. Za organizację dnia oficjalnego odpowiada Elek - istnieje duża szansa, że w jego trakcie odbędzie się koncert DTH. We własnym gronie świętować jubileusz będziemy natomiast w sobotę na polu.
4. Oprócz tego zmienia się niewiele - widzimy się w Bielawie, na polu u Remika, warunki sanitarne i prądowe bez zmian. Punkty programu - oprócz opisanych powyżej - także będą podobne do wcześniejszych.

I oczywiście chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości Uśmiech
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Powered by phpBB2
Copyright © tolkien.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.