Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001
 
Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem


"Mądrość każe ugiąć się przed koniecznością, jeśli po rozważeniu wszystkich innych dróg ta jedna okazuje się nieuchronna, jakkolwiek może się to wydać szaleństwem komuś, kto łudzi się zwodniczą nadzieją." Gandalf, Władca Pierścieni


pokaż tylko ten wpis  Temat: XX Tolk-Folk "Dziedzictwo Durina" 
Autor Wiadomość
acuch
Mieszkaniec Shire


WpisWysłany: 06-04-2018 23:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście Uśmiech

Najważniejsze zmiany w tym roku, o których była mowa w trakcie streama, są następujące:
1. Mamy rok bitewny, co oznacza, że nie chcemy kusić losu i bitwy nie organizować - ale w związku z problemami z organizacją bitew w mieście w ostatnich latach chcemy zmienić formułę na taką, która pozwoli nam bawić się dobrze na naszych warunkach, bez stresu i prób. Proponujemy fabularyzowaną Arenę z walkami drużynowymi na broń bezpieczną, która pozwoli zaspokoić rządzę walki uczestników, ale u nas, na polu, bez publiczności - bardzo chcemy, żeby ten TF był rzeczywiście od tolkienistów dla tolkienistów. Więcej zasad zostanie ogłoszonych później.
2. Oprócz Areny w trakcie TFu odbędzie się gra analogiczna do zabawy ze Święta Bram Lata - Kod Durina, czyli zabawa oparta przede wszystkim na zagadkach związanych z tematem przewodnim tej edycji.
3. Ponieważ bitwa odbędzie się na polu w sobotę i będzie zamknięta dla publiczności, dzień oficjalny, czyli gala XX-lecia TFu, odbędzie się w piątek w MOKiSie. Za organizację dnia oficjalnego odpowiada Elek - istnieje duża szansa, że w jego trakcie odbędzie się koncert DTH. We własnym gronie świętować jubileusz będziemy natomiast w sobotę na polu.
4. Oprócz tego zmienia się niewiele - widzimy się w Bielawie, na polu u Remika, warunki sanitarne i prądowe bez zmian. Punkty programu - oprócz opisanych powyżej - także będą podobne do wcześniejszych.

I oczywiście chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości Uśmiech
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Powered by phpBB2
Copyright © tolkien.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.