Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Korzenie gór to najwspanialsze z korzeni. Z pewnością kryją się pod nimi zagrzebane tajemnice, których nikt jeszcze nie odkrył od początku świata." Gollum, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Nasza mała galeria 
Autor Wiadomość
Saundarya
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 16-01-2018 01:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Moje umiejętności fotograficzne nieznacznie się poprawiły, poprzedni post wrzucałam dawno (to serio był 2015? O_o), więc pozwólcie, że podzielę się z Wami moimi wypocinami z zajęć fotograficznych.

Otóż losowaliśmy pary, w których będziemy się nawzajem fotografować. Wylosowałam koleżankę-marzenie: fotogeniczną i nie bojącą się ukazywać swoich emocji. Wyszły mi więc zdjęcia następujące (aktualnie bytujące na moim deviantarcie):
1.
Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

2.
Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

3.

Jednakże, jako że moja koleżanka również robiła zdjęcia ,,w odwecie" - i ja musiałam zapozować. Przy absolutnym braku fotogeniczności i skłonnością do głupawych min.
W zestawieniu z faktem, że dziewczyna przerabiając zdjęcie uwydatniła efekty świetlne - zamiast niebrzydkiej kobiety wyszedł typ pana, który przyczajony z nożem, czyha za drzwiami na niewinne niewiasty Jestem rozwalony Jestem rozwalony Jestem rozwalony
Zdjęcie chowam i odradzam na nie patrzeć o północy po maratonie horrorów xD.
A tak serio - technicznie wyszło jej bardzo dobrze, i żeby nie było, że wrzucam bez autora - autorka (i jednocześnie modelka do poprzednich zdjęć) nazywa się Justyna Trela :p.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość