Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Tu można cieszyć się, chwalić i napisać, co Cię weseli ;-) 
Autor Wiadomość
Túrin Dagnir
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 08-01-2018 00:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Frangernie, wspaniale! Pamiętam Twoje posty sprzed paru miesięcy o tym, jak bardzo Ci zależy na tym, by być dobrym nauczycielem.

A ja się cieszę, bo zacząłem pisać bloga o książkach, z czym nosiłem się od bardzo dawna. Jest taka lista od księgarni Modern Library, 100 najlepszych książek anglojęzycznych XX wieku i będę je pomalutku opisywał. Pozwolę sobie wkleić linka, jeśli kogoś zaciekawiłem Śmiech.

Dobrze jest wreszcie coś napisać. Jestem niemal zdumiony, jak duża jest to przyjemność, nawet po całym dniu pracy umysłowej/nauki.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora