Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"My, hobbici, taki już mamy zwyczaj, że w chwilach wzruszenia uciekamy się do błahych słów i mniej mówimy, niż czujemy. Boimy się powiedzieć za dużo. Dlatego brak nam właściwych słów, gdy nie wypada żartować." Merry do Aragorna (W Domach Uzdrowień), Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Tu można cieszyć się, chwalić i napisać, co Cię weseli ;-) 
Autor Wiadomość
Arneth
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 08-08-2017 23:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

M.L. napisał(a) (zobacz wpis):

Lotnisko wielkie nie jest, trochę jak dworzec w Koluszkach. Miasto z przewagą języka afrikaans, ale całkiem sympatyczne. O tej porze roku będzie ciepło, zwłaszcza w dzień, choć wieczorami i nocą może być chłodno.

Z dokładności opisu wnioskuje, że też miałeś okazję tam przebywać M.L.-u Z przymrużeniem oka

M.L. napisał(a) (zobacz wpis):

A tak na marginesie, co Cię tam wiedzie??

Powód jak najbardziej prosty, wakacje... Śmiech. Miałem je docelowo spędzić w okolicach Kapsztadu oraz prowincji Gauteng, jednak mając na uwadze to, że Bloemfontein leży pomiędzy, to nie chciałem go pominąć i zdecydowałem się odwiedzić również te okolice Uśmiech.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość