Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: XIX Tolk-Folk "Pojedynek na Pieśni" 
Autor Wiadomość
Ominous
Ogarniacz nieogarniających

WpisWysłany: 26-05-2017 22:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Wydzieliłem temat, żeby już nie było żadnych wątpliwości, że TF jest, był i będzie Język

A na serio, nasze tegoroczne logo:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Więcej informacji, poza terminem i miejscam na razie nie mamy, bo program się jest właśnie w etapie tworzenia Z przymrużeniem oka

Na pewno możemy obiecać w sobotę Spektakl muzyczny Pojedynek na Pieśni na deskach Mokisowskiego teatru Śmiech Który w tym roku pod skrzydła wzięła Niuch.

Staramy się zrobić rok bardzo taneczny i muzyczny Śmiech

Elbereth napisał(a) (zobacz wpis):

Musiałabym wziąć dwa dni urlopu, bo niemiecki rok szkolny kończy się dopiero 21 lipca, więc szczerze mówiąc miałam wczoraj etap zastanawiania się, czy warto, ale skoro nie mam szansy nawet dowiedzieć się, co właściwie w tym roku na tfie będzie, to chyba nie warto Jestem rozwalony
No wiesz co, Elbe, teraz to się poczułem dotknięty, dwa lata w Hamburgu siedzę więc masz informacji źródło bardzo blisko Język Jestem rozwalony

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora