Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(2) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nadeszły srogie czasy a z nienawiści zawsze się rodzi nienawiść." , Niedokończone Opowieści

pokaż tylko ten wpis  Temat: XIX Tolk-Folk "Pojedynek na Pieśni" 
Autor Wiadomość
Kamila
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 26-05-2017 13:30    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

M.L. napisał(a) (zobacz wpis):

Link

A to proponuję, jako hymn Zła na tegorocznym (sorry przyszłorocznym) TF-ie. Język wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Nie zauważyłam Twojego posta, Memelu Język Ale w przerwie międzysemestralnej nauczyłam się grać toto na gitarze (jakoś tak mnie wzięło)... Jakiś instynkt? Jestem rozwalony

Ech, jak się wszystko przeniosło na fejsbóki, to trochę tłumaczy... To ja nie wiem, czy jest sens, żeby wisiała strona internetowa tolk-folk.pl (szczególnie że np. u mnie wyskakuje na pierwszej pozycji gógla i jest zupełnie niezaktualizowana). Skoro fejs nie przewiduje jakoś wyraźnie widocznej daty TF-u dla niezalogowanych (musiałam się przescrollować do informacji o wydarzeniu), a zakładka Informacje zawiera tylko ogólny opis, i podaje link do strony, to pliska, niech się na stronie przynajmniej ta data pojawi. Nie tylko po najechaniu myszą na zegar odliczający czas (zauważyłam to tylko przez przypadek).

Elbe, a wybierasz się może? Śmiech Fajnie by było Cię zobaczyć!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość