Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Frodo szedł oddychając głęboko, a dokoła żywe liście i kwiaty poruszały się pod tchnieniem tego samego wiatru, który jemu chłodził twarz; czuł, ze jest w kraju, gdzie czas nie istnieje, gdzie nic nie przemija, nic się nie zmienia, nic nie ginie w niepamięci. Wygnaniec z Shire`u odejdzie stąd i znowu znajdzie sie na zwykłym świecie, a jednak zawsze odtąd będzie stąpał po tej trawie, wśród kwiatów elanoru i nifredilu, w pięknej krainie Lothlorien." , Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Kim chcielibyście być i gdzie mieszkać w Śródziemiu? 
Autor Wiadomość
Sędziwojka
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 11-11-2016 19:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

To jest interesujące - patrzeć na swoje wpisy sprzed lat i porównać je z obecnymi odczuciami.
Wpis Sirielle sprzed, bagatelka, 12 lat jest bardzo piękny. Jestem za Uśmiech
Sirielle, nawet jeśli czas zrewidował Twoje ówczesne słowa, to przebywasz w miejscu szczególnie związanym z Rudzielcem, cenna rzecz! Z przymrużeniem oka

Zaktualizuję również info z mojego postu, wprawdzie nieco młodszego, bo sprzed 9 lat (kiedy to zleciało?!):
Owszem, nadal chciałabym być elfem, ale obecnie najbardziej prawdopodobne, że nie ruszyłabym swojej Mam coś dla ciebie z Błogosławionej Krainy na podbój Beleriandu. Język
Mieszkanie w słonecznej i względnie beztroskiej krainie pod opieką Valarów bardzo odpowiada mojej naturze nielubiącej fajerwerków. Jestem rozwalony
Od jakiegoś czasu czuję się wyłącznie Vanya (kolor włosów zobowiązuje!)*.
Zresztą nigdy nie aprobowałam poczynań Feanora, a teraz tym bardziej nie (zwłaszcza, że faza na Tatusynków minęła, chlip!).

*dawniej dopuszczałam jeszcze możliwość noldorską - a ściślej pochodzenie od Finarfina. Z przymrużeniem oka
And so he spoke, that lord of Castamere,
But now the rains weep o'er his hall, with no one there to hear.

Deviantart | Herbaciane zapiski | Tumblr
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora