Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Świat rzeczywisty pełen jest zasadzek i wiele w nim ciemnych plam ; ale nie brak też jasnych. A chociaż we wszystkich krajach miłość się dzisiej łączy ze smutkiem, kto wie, czy się przez to nie pogłębia jeszcze." Haldir, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: XVIII Tolk Folk - zdjęcia i relacje 
Autor Wiadomość
Tahlin
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 31-07-2016 10:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Z opóźnieniem, garść zdjęć mamy i moich. Głównie bieg hobbicki i później, przedstawienie.

https://goo.gl/photos/AL12hUP2TKMpmRcw7

Ja zaś relacji chyba nie powinnam pisać, bo, oględnie mówiąc, ten TF nie był moim ulubionym. Klimat wieczorów się zmienił od tych TFów, które najbardziej mi się podobały, czyli z 2010 i 2011 roku - gdzieś się zgubiła tolkienowa nuta, a że akurat to miało dla mnie zawsze duże znaczenie i tego mi bardzo brakowało. Bilans ogólny uratowała mi trochę Mara i kilka innych osób ostatniego wieczoru.

Pomoc w biegu hobbickim dała mi sporo frajdy, a bratu możliwość postrzelania sobie do woli z łuku z bliskiej odlelgłości. No i przepiękną żabę na tapetę.

Pogoda, cóż, była ciekawa, a jednocześnie pozwoliła nam sprawdzić oba namioty w ekstremalnych warunkach - i oba przeżyły, choć ten większy trzymaliśmy w obawie, że nam go wiatr na głowy złoży.

Ogromne podziękowania dla organizatorów za ogarnianie i za zmianę planów na bieżąco, po czwartkowym armageddonie - byłoby bardzo szkoda, gdyby przedstawienie się nie odbyło.

Miło było zobaczyć się z ludźmi, których widuję tylko tam, bardzo fajnie było poznać kilka nowych. Ale w ogólnym rozrachunku jeszcze zobaczę, czy przyjadę w przyszłym roku, może tylko na część. Może to ja, hmm, "wyrosłam", może to klimat się zmienił, może jedno i drugie. Wróciłam raczej zmęczona, ale może dlatego, że zmęczona przyjechałam. Nie mówię definitywnie "nie".
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email