Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Dawniej myślałem, że dzielni bohaterowie legend specjalnie owych przygód szukali, że ich pragnęli, bo są ciekawe, a zwykłe życie bywa trochę nudne, że uprawiali je, że tak powiem, dla rozrywki. Ale w tych legendach, które mają głębszy sens i pozostają w pamięci, prawda wygląda inaczej." Sam Gamgee, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Chronologia Ardy 
Autor Wiadomość
Aragorn7
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 27-04-2016 09:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za opinię Uśmiech
Na razie mogłem jeszcze edytować , więc poprawiłem na: Elfowie, Orkowie oraz analogicznie na Krasnoludowie plus sporo poprawek literówek.
Poza tym uzupełniłem kilka dat o większe opisy i cytaty oraz dodałem jeszcze lokalizację plemion Krasnoludów.
Zabieram się za 1 Erę Spox

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):
... Na pierwszy rzut oka widzę sporo detali, o których nie wiedziałam (albo zapomniałam)...

No właśnie, to jest to o czym pisałem w 1-szym poście na wstępie - dopiero jak śledzimy szczegółowo taką chronologię to albo sobie takie różne detale/zdarzenia/opisy/szczególiki przypominamy/uświadamiamy/przyswajamy albo wręcz dopiero docierają do nas po raz pierwszy itp. Jestem za

Ostatnio zmieniony przez Aragorn7 dnia 27-04-2016 09:47, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość