Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie powiem: nie płaczcie, bo nie wszystkie łzy są złe." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Twórczość pozaforumowa: prace Phobs. 
Autor Wiadomość
JS
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 06-04-2016 21:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Saundarya napisał(a) (zobacz wpis):
Jeżeli jesteś w stanie, to prosiłabym o argumenty Uśmiech. Spróbuj powiedzieć, dlaczego ten styl Ci się nie podoba, żeby mogła z tego wyniknąć jakaś dyskusja.

M.L. napisał(a) (zobacz wpis):
Nie będę odpowiadała za JS, bo nie wiem co konkretnie mu się nie podoba.

Nic osobistego, tylko ile można ten nibydisneyowski styl maglować. Gdzie się nie rozejrzeć ostatnio księżniczki disneya. Księżniczki disneya jako współczesne nastolatki, księżniczki disneya genderbent, księżniczki disneya bez makijażu, księżniczki disneya jako wombaty, wcielenia Doktora jako księżniczki disneya, papież Franciszek jako księżniczka disneya, palma na rondzie de Gaulle'a jako księżniczka disneya (polskie prawo powinno dać kobietom możliwość decydowania)... więc jak słyszę obok siebie "księżniczki disneya" i "oryginalne" to mnie coś trafia. Język Może to nowość w kontekście ilustrowania Śródziemia, choć też wątpię, ale ja na pewno nie chcę oglądać tych postaci jako kolejnych księżniczek disneya.

Co nie zmienia faktu, że chyba (nie znam się) technicznie są te wklejone wyżej prace całkiem niezłe. Tym bardziej szkoda straconego talentu artystki(?). Język