Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Dzięsięć lat minęło jak jeden dzień. 10 lat istnienia Forum 
Autor Wiadomość
Sirielle
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 13-02-2016 18:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):
Boromir Ale dość gadania, mam tu małe podsumowanie działalności forum Notka

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

::: tutaj jest większy obrazek :::
Alarm!! Raport samowolny, nieautoryzowany przez administrację Balrog Wszelkie podobieństwo przypadkowe Spox prawie Z przymrużeniem oka Admini czuwają! Elfik Nieprzypadkowe za to są zwierzaki (koty moje) i parę detali Króliczek I chociaż nie udało mi się tu ująć wszystkich zakamarków forum, ani forumowiczów (symbolicznie zastąpili Was Hobbici, Ludzie, Krasnoludy, Elfowie i Siły Mroku oraz nieprzypadkowy MummakiL), to coś niecoś uda się dopatrzeć Uśmiech Więc raz jeszcze najlepsze życzenia dla forum i forumowiczów Elfik

Widzę, że nigdy nie dodałam tutaj wersji w kolorze, oto ona:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Dla porządku dodam i do GAF.

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora