Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Szczęśliwy ten, który z własnej woli znosi ból utraty, choć mógł wybrać inaczej. A nagrodą niech będą wspomnienia, nigdy nie wygasłe i nie więdnące..." Legolas, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Jacy aktorzy do "Silmarillionu"? 
Autor Wiadomość
Sirielle
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 17-01-2016 01:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałam dziś Attylę z Gerardem Butlerem (filmu nie polecam, chyba, że dla Gerarda Z przymrużeniem oka ). Ktoś go wcześniej proponował na Feanora, co dla mnie odpada. Ale. Jeśli mam uwierzyć w wybór Lúthien i oddanie nieśmiertelności za jedno krótkie życie z ukochanym, to Beren musiał być wyjątkowy. Może właśnie Gerard byłby go w stanie ożywić? On albo Richard Armitage, podobni, choć Richarda bym prędzej widziała jako Noldora. Względnie w roli Barachira, byłaby ciągłość z Gerardem Berenem.

Gerard Butler jako Attyla kandydat na Berena:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

Jeśli jako Attyla za bardzo przypomina bohatera Braveheart, to może w wersji z Beowulfa:

http://www.filmweb.pl/film/Beowulf+-+Droga+do+sprawiedliwo%C5%9Bci-2005-118693/photos
(W ogóle wydawało mi się, że już ktoś zdjęcia z B. dawał w tym temacie, ale wyszukiwarka ich nie znajduje.)

A najlepiej wygląda w tej reklamie, choć to już raczej klimat Gondoru (albo noldorski, pomijając zarost).

http://www.watchallure.com/this-is-excalibur-gerard-butler-for-roger-dubuis/

Edit.

Przy okazji, trafiłam na tego sympatycznego rudzielca i już go miałam dołączyć do feanoriańskiej ekipy, ale.... Raz, że to jednak nie twarz dla mojego Maedhrosa, już prędzej dla bliźniaków, a dwa - okazało się, że to farbowany blondyn. Pech, no Z przymrużeniem oka Ale z budowy pasowałby na Celegorma, więc może jednak pozostawić go w ekipie? Z przymrużeniem oka Bez kolorowania, albo na lekki złotawo-rudawy, żeby to nie był vanyarski blond. Może też być Berenem, nie upieram się co do Gerarda Z przymrużeniem oka Sam Heughan jako rudy Szkot w Outlander:

Jako Turkafinwe, chyba jednak najlepszy wybór:
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora