Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Lepiej nawet najgorszej prawdzie patrzeć w oczy." Sam Gamgee, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Gra na PC: The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 
Autor Wiadomość
Goku
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 20-10-2002 06:00    Temat wpisu: Gra na PC: The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Odpowiedz z cytatem

22 października w usa ukaże się komputerowa gra o takim samym tytule jak I część filmu.

Min. wymagania:
600 Mhz Processor
128 MB RAM
DirectX 8.1b Complient Video Card (32Meg with single pass, multi-texturing and T&L)
DirectX 8 Complient Sound Card
4X CD ROM Drive
800 MB Hard Drive Space

Gra jest zręcznościówką o ile wiem i nie ma opcji multiplayer. Screeny wyglądają bardzo zachęcająco Uśmiech. Mam ochotę ją kupić, przeszukałem kilka pl serwisów sprzedających gry ale nie znalazłem żadnej oferty ani nawet wzmianki o tej grze. Gdyby ktoś trafił przede mną na jakiś opis,recenzję, gdzie ją można kupić itp. to niech da znać Uśmiech

producent info:
Cytat:
Following the storyline of J.R.R. Tolkien's The Fellowship of the Ring, this 3rd-person action/adventure lets you play as part of the fellowship on a journey from the Shire to the River Anduin. Faithful to J.R.R. Tolkien's epic masterpiece, you will explore the massive environments of Middle Earth while solving puzzles and fighting enemies like Orcs, Black Riders, and an evil Balrog in the quest to destroy the fabled One Ring of Power.

With professional voice acting, high quality cinematics, cutting edge graphics, and dynamic gameplay characteristics, Universal Interactive's Fellowship of the Ring is the definitive source for Lord of the Rings-based interactive entertainment.

aha, w grze będzie Tom Bombadil Jestem za Uśmiech
Oficjalna strona i trochę więcej informacji (straaaaasznie wolno się ładuje) http://www.ea.com/eagames/official/lordoftherings/home.jsp