Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Szczęśliwy ten, który z własnej woli znosi ból utraty, choć mógł wybrać inaczej. A nagrodą niech będą wspomnienia, nigdy nie wygasłe i nie więdnące..." Legolas, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: NOWE FUNKCJE NA FORUM 
Autor Wiadomość
elfy
Administrator

WpisWysłany: 10-11-2015 16:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Czapki z głów, skarpety ze stóp Elfik przed Sirielle Girl 2 która swoją graficzną szmocą mam pomysł!!! upiękniła kilka skórek forum poprzez przystosowanie ich do 1 mln x 1 mln pikseli rozdzielczości Z przymrużeniem oka Spox współczesnych ludzkich monitorów i komórkasów Jestem rozwalony

Zaliściło to likwidacją pewnych anomalii matriksowych z grafik teł na forum. Letz si egzampul nygusy le forum!

Stare tło:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Poprawione tło:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Zaszczyt bycia odpicowanym przez Sirielle Z przymrużeniem oka kopnął następujące schematy graficzne:
- Eryn Lasgalen
- Jesień (tu widać największą zmianę, check diz sami! szczególnie, że pora na telesfora jest jesienna właśnie)
- Wiosna
- i na końcu ale nie ostatni mój ulubiony Earendil Rządzę (żadne wpływy Ojca Krzestnego Forum nie zostały użyte tym razem Z przymrużeniem oka Sirielle sama wykazała taki piękny impuls serca Z przymrużeniem oka Tort )

Wszyscy bez wyjątku jesteśmy z Ciebie dumni chwała wam, chylę czoła, dzięki wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora