Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Ktoś musi ciągnąć dalej zaczęty wątek." Bilbo, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Zdjęcia naszych kolekcji tolkienowskich oraz nowych zdobyczy 
Autor Wiadomość
beriolon
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 20-10-2015 18:36    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

A do mnie w piątek przyszła paczuszka z Amazonu, a w niej świeżo po premierze The Art of the Lord of the Rings wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Książka prezentuje się wspaniale! W twardej okładce i 'futerale', wszystko wydrukowane na bardzo ładnym papierze. Przypomina wyglądem polskie wydania Hobbit w malarstwie i grafice...

Chociaż sporo z przedstawionych w tej książce ilustracji już wcześniej widziałem, to bardzo przyjemnie jest mieć je wszystkie razem z mnóstwem nowych. No i jeszcze komentarze Hammonda i Scull Uśmiech, tylko niestety nie miałem czasu, żeby się dokładniej wczytać :/

A teraz odrobinka zdjęć (jakość niestety nie jest porażająca Skrzywienie):

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość