Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Pośród Mędrców tylko ja badam sprawy hobbitów: to skromna gałąź wiedzy, lecz pełna niespodzianek." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Inni autorzy fantasy - Brandon Sanderson 
Autor Wiadomość
Goku
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 17-02-2015 01:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Ten autor też wpadł mi w oko i czytnik Z przymrużeniem oka po przeczytaniu "Z mgły zrodzony". Dość nowatorski system magii, zaskakująca fabuła, 3 części łyknąłem jak młody rekin Z przymrużeniem oka Każdy kto lubi fantasy a jeszcze nie liznął "Zrodzonego z mgły" to również polecam Jestem za Jestem za Jestem za

Od tego czasu staram się śledzić co nowego wychodzi z pod jego pióra. Ostatnio bardzo dobre recenzje zbiera nowa saga (zdążył już wydać 2 tomy, 1 t. 960 str wieeeeeeeeeelgachny uśmiech i drugi też coś koło tego = czytaj na Kindle'u lub giń Pserwa - ewentualnie bandażuj przeciążone nadgarstki Jestem rozwalony )
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/203955/droga-krolow

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Dopiero zacząłem czytać (30 str. Ratujcie bo go pobiję ) więc nic od siebie nie dodam poza zajawką Uśmiech

W każdym razie w spożywczaku mówią, że zarąbiste Jestem za Pserwa