Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Harry Potter napisany na podstawie Władcy Pierścieni?? 
Autor Wiadomość
lunatha
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 10-02-2015 18:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam dopisać że gdy ostatnio czytałam WP doszłam do momentu ze złotego lasu gdzie Frodo i Sam zajrzeli do zwierciadła Galadrieli i skojarzyło mi się z HP a konkretnie z lustrem z kamienia filozoficznego które pokazywało to co się chce zobaczyć .,,Mogę rozkazać Zwierciadłu ,by ukazało wiele rzeczy-odrzekła Pani-i niektórzy mogą ujrzeć w nim to,czego pragną.[...]pokazuje również rzeczy nieproszone[...]
a ich ujrzenie przynosi większą korzyść.''-Pani Galadriela (gdy Harry znalazł w kieszeni kamień)Jak myślicie to mogło być ,,skopiowane''?
PS.To tylko moje domysły i pytania nie chcę obrazić nikogo ani pani Rowling.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość