Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Lecz kto sieje kłamstwa, ten w końcu zawsze się doczeka ich plonów, a wtedy już może odpoczywać po trudach i śledzić tylko, jak inni zbierają żniwo i wyręczają go w rozsiewaniu dalej złego ziarna" Silmarile i niepokoje wśród Noldorów, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: H3: Błędy, przeoczenia, nielogiczności w filmie 
Autor Wiadomość
Lukullus
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 12-01-2015 14:50    Temat wpisu: Re: H3: Błędy, przeoczenia, nielogiczności w filmie Odpowiedz z cytatem

Frangern napisał(a) (zobacz wpis):

Z nielogiczności uderza mnie jedna rzecz. Skoro krasnoludowie z Żelaznych Wzgórz używają mulfonów, skoro nawet wypatrzono je w wersji kinowej, szeregach ich zastępu (poza tymi których dosiada Thorin i część Kompanii Z przymrużeniem oka ), to dlaczego Dáin dosiada świni? Tak myślę, że każdy jeździec na muflonie patrzyłby na swego wodza z góry, byłby od niego dużo szybszy, zresztą piesi pewnie też. Więc gdzie tu logika? Skoro wymyślili muflony, to po co ta świnia hę?

Najwyraźniej ktoś z ekipy pracował niegdyś dla Games Workshop albo jest kryptofanem Warhammer Fantasy Battle. Z przymrużeniem oka Aczkolwiek ja pamiętam (z dawniejszych edycji) że "Boarboyz" to jeźdźcy dzików... ale to orkowie byli... Super śmiech

Cytat:
I am altering the deal. Pray I don't alter it any further.

Cytat:

Ghaash agh akûl - Nazgûl skoiz
Mirdautas vras!
Karn ghaamp agh nût
Shaut Manwe quiinubat gukh
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość