Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Widziałem trzy ery zachodniego świata, widziałem mnogie klęski i wiele bezowocnych zwycięstw." Elrond, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Middle Earth Shadow of Mordor Shattered Memories Movie 
Autor Wiadomość
Kaile
Strażnik Północy

WpisWysłany: 09-01-2015 03:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

w00t, jaka rodzina Celebrimbora, uprowadzenia, proby odbicia - to jakis potworek z tej gry? To my cos wiemy o jego rodzinie, poza ojcem ktory dawno siedzial w Mandosie? Jaki bunt Celebrimbora i przejecie przez niego jedynego? Tego by nawet PJ nie wymyslil wściekły Poza tym Silmarillion powien konczyc sie tak jak sie konczy Quenta, tzn. zniszczeniem Beleriandu i informacja o losie silmarilow.
Ja naprawde NIE chcialabym widziec takiego filmu. wściekły
'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer ICQ