Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tuor stanął na szczycie skały i rozłożył szeroko ramiona. Jego serce wypełniła ogromna tęsknota, powiadają, że był on pierwszym z Ludzi, który dotarł do Wielkiego Morza i nikt, poza samymi Eldarami nie czuł na widok jego fal głębszej tęsknoty." , Niedokończone Opowieści

pokaż tylko ten wpis  Temat: Urodziny J.R.R. Tolkiena 
Autor Wiadomość
Annael
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 03-01-2015 18:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo za przypomnienie, właśnie usiłowałam sobie policzyć która to rocznica, coś mi nie szło, bo to tak zaraz na początku roku przyszło Mu przyjść na ten świat. Już zaczynam szykować sobie maleńką samojedną imprezkę ze świecą i toastem pewnie herbatkowym. W moim sąsiedztwie jakoś nikt się specjalnie nie deklaruje na fanostwo, więc pozwoliłam sobie umieścić link do tego posta na moim fb może ktoś jeszcze się zainspiruje...
Dawno temu popełniłam taki obrazek ponownie wklejam - :dziękuję ci"

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość