Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Nie wiemy, co nam przyszłość objawi, ale powinniśmy wstąpić na ścieżkę, której wybór jest nieuchronny." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Kim wg. was był Tom Bombadil? 
Autor Wiadomość
TallisKeeton
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 30-08-2014 19:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tak, dokładnie 6 wpis na 13 stronie tematu. Naprawdę przejrzenie ostatnich stron to taki wysiłek? Poza tym, w górnym prawym okienku jest magiczne okienku szukajki, po wpisaniu (sprawdziłem empirycznie) choćby 'livejournal' wyskakuje nam co trzeba.

Faktycznie, zwykle szukam zanim coś nowego wpiszę, czy już było ale teraz musiałam być zmęczona bo jakoś nie skojarzyłam.
Poza tym, skoro to wpis na bardzo starej stronie to pewnie wiele osób go mogło nie zauważyć, mało kto wraca do starych podstron. hmmmm...
Ale gdybym wyrażając nową opinię do odgrzebanego tematu nie podała linka to ktoś by mógł z kolei stwierdzić, że nie podaję źródła, więc użytkownicy się nie dowiedzą do jakiego tekstu się odnoszę - no więc tak źle i tak niedobrze. Uśmiech

Lassemista napisał(a):
ciekawa teoria, wewnętrznie dość spójna, ale sprzeczna z logiką świata przedstawionego.

też mi się zdawała naciągana. No i może zamiast się czepiać za odgrzebanie tematów zaczniecie po prostu tworzyć nowe tematy? Uśmiech
poz Uśmiech
tal