Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"- Wolałbym, żeby się to nie zdarzyło akurat za mojego życia - powiedział Frodo. - Ja także - odparł Gandalf. - Podobnie jak wszyscy, którym wypadło żyć w takich czasach. Ale nie mamy na to wpływu. Od nas zależy jedynie użytek, jaki zechcemy zrobić z darowanych nam lat." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Wersje robocze wpisów 
Autor Wiadomość
Aragorn7
Przyjaciel Elfów

WpisWysłany: 21-05-2014 07:49    Temat wpisu: A co to są robocze :-? Odpowiedz z cytatem

W związku z tym postem oraz Info od Juliana -
Cytat:
UWAGA, UWAGA !!! Uwfaga, ufraga! UWAGA, UWAGA !!! W związku ze zbliżającym się ku klawiaturze zamyśle próby zlikwidowania nawiedzającego nas nocami i dniami oraz w drzemce błędu w postaci "Nie istnieją żadne wpisy dla tego tematu" zarządza się oto Bang! prośbę Bang!, którą uczynić łaskawie zechciejcie swym wpisom zapisanym a zapomnianym w nieopublikowaniu Waszem roztargnionym, a mianowicie takową oto ono żebyście zarchiwizowali sobie ręcznie, zdjęciowo lub szydełkowo Wasze cenne/głupie/niemądre/genialne wpisy robocze gdyż zostaną one usunięte po 2014-05-30 lub wtedy gdy nadejdzie ich czas i moja wola leniwa się na nie zamierzy. Poczem po ich kasacji funkcja roboczych zapisów zostanie anihilowana na stałe ku równowadze kosmosu forumowego naszego a wtenczas może insekt Szeloba ten zwany w łac. Klikocomunikatusem Wkurzusem zostanie zlikwidowany (aczkolwiek jest to tak pewne jak słońce w Polsce).

Wasze wpisy robocze możecie znaleźć pod tym linkiem

Niech Kosz świeci nad Waszymi wpisami Z przymrużeniem oka Przemawiałem to ja, Król Jul... znaczy się admin elfy Rządzę Elfik Rządzę
hmmmm...

takie szybkie pytanie, bo pod tym linkiem są całe tematy i w związku z tym jak odróżnić wpis roboczy w danym temacie od nieroboczego?

Tudzież jak zrobić by roboczy był bezrobotny, pardon zwykły, forumowy, tradycyjny, niewyróżniający się, kompletny, codzienny, standardowy i nie przeznaczony do odstrzału vel kasacji ? hmmmm...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość