Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Człowiek wiernego serca nieraz miewa krnąbrny język." Theoden, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Kim chcielibyście być i gdzie mieszkać w Śródziemiu? 
Autor Wiadomość
Nadia
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 03-04-2014 16:01    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba najchętniej byłabym majarem, ale takim wolnym, a nie podległym Valarom. Argumenty? Prosz bardzo! Po pierwsze, mogłabym zmieniać się w dowolną istotę i w ten oto sposób na przykład sobie latać w przestworzach albo pływać w głębinach lub skakać po gałęziach drzew... Love Na co tylko by mi przyleciała ochota! Po drugie, mogłabym latać... Po piąte... [...] I po 6578 to samo. Z przymrużeniem oka
Jeśli chodzi o miejsce, to najchętniej zwiedziłabym wszystkie, pod dowolną postacią; w niektóre mogłabym nawet wślizgnąć się niezauważona i obserować innych z ukrycia, sama kryjąc się w cieniu... A w razie chęci objawiając. Na pewno zwiedziłabym każdy zakamarek Angbandu, na pewno Doriath i ogólnie lasy. Bez wątpienia długo zabawiłabym w Mrocznej Puszczy, zgłębiając wszelkie tajemnicze, mroczne zakątki... o tak! Jestem za Stałego miejsca zamieszkania na pewno bym nie chciała mieć, o nie, ale z moją majarską postacią nuda, rutyna, stagnacja i wegetacja by mi nie zagroziły. Elfik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email