Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Zdjęcia naszych kolekcji tolkienowskich oraz nowych zdobyczy 
Autor Wiadomość
Profesor
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 30-03-2014 10:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny nabytek spoza kraju Uśmiech

Cor Blok - A Tolkien Tapestry
Wydawnictwo HarperCollins, 2011r., str. 160
Oprawa twarda z obwolutą (złocenia na grzbiecie)

Prace Bloka można lubić lub nie, lecz faktem jest, że Profesorowi się one podobały. Album zawiera list wysłany przez J.R.R. Tolkiena do autora z propozycją kupna niektórych prac. Mi osobiście prace duńskiego profesora sztuki bardzo przypadły do gustu Uśmiech

ps album ma parę wersji - chodzi o oprawę, z tego co zaobserwowałem to: miękka okładka, twarda z futerałem, twarda

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość