Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Zdjęcia naszych kolekcji tolkienowskich oraz nowych zdobyczy 
Autor Wiadomość
Antares
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 12-03-2014 21:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Profesor napisał(a) (zobacz wpis):

To ja zaprezentuje swoje zdobycze (w kolejnych dniach postaram się dodawać nowe książki). Na pierwszy ogień:

The Tolkien Family Album wydane w 1992r. przez wydawnictwo HarperCollins.
Oprawa twarda z obwolutą (złocenia na grzbiecie).
W środku jak sama nazwa wskazuje znajdziemy sporo ciekawych zdjęć jak np. Profesora śpiącego wraz z najmłodszym synem Z przymrużeniem oka Oprócz tego książka zawiera między innymi rodzinne drzewo genologiczne.

Gratuluję nabytku. Pamiętam, że mój zakup tej książki był jednym z powodów zarejestrowania się w serwisie ebay Uśmiech
Książka jest świetna i dzisiaj trudniej już dostępna a i ceny dość wysokie.

Korzystając z okazji wrzucam zdjęcie "dwóch Hobbitów" Język

Nieautoryzowany Hobbit z 1960 roku wydawnictwa Puffin Books oraz autoryzowany z 1965 wydawnictwa Ballantine Books ze słynnym lwem na okładce Uśmiech 1st Uśmiech aż dziw, że obydwie książeczki kupiłem na allegro.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Za jakiś czas wrzucę zdjęcia innych pozycji.