Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"To bardzo długa historia. Gdybym chciał opowiedzieć ci wszystko, siedzielibyśmy tutaj dopóty, póki wiosna nie zamieniłaby się w zimę." Gandalf do Froda, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Wasza najbardziej NIE-ulubiona postać w Silimarillionie i Wł 

Kogo nielubicie najbardziej?
Margotha
24%
 24%  [ 10 ]
Saurona
2%
 2%  [ 1 ]
Sarumana
19%
 19%  [ 8 ]
Nazguli
2%
 2%  [ 1 ]
Valarów:)
17%
 17%  [ 7 ]
Kogoś innego (kogo?)
34%
 34%  [ 14 ]
Oddano głosów : 41

Autor Wiadomość
Sędziwojka
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 26-12-2013 16:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Byłam święcie przekonana, że się tutaj wpisywałam, a jednak nie. Z przymrużeniem oka

Sporo nielubianych postaci się znajdzie. *zaciera łapki*

Feanor - och, jak go nie znoszę. Złośliwy uśmiech Owszem, jestem mu nawet wdzięczna za tę ucieczkę z Valinoru, bo bez tego nie byłoby Quenta Silmarillionu, ale posiada zestaw cech, które słabo toleruję - totalny brak pokory, ego sięgające nieba, porywczość, okrucieństwo, żądza zemsty i wreszcie dopuszczenie się zdrady. Nienawiść do ojca nie obejmuje Tatusynków. Język

Eol - kolejny typ, o którym czytanie sprawiało mi ból. Ponury, zimny typ, więżący swoją żonę i syna w ciemnym lesie, który dowiedziawszy się o ucieczce żony zareagował zupełnie nieadekwatnie, wraz z trującym grotem włącznie.

Turin - nie miał biedak lekkiego życia, ale sam sobie je pogarszał nadmierną dumą i nieposłuszeństwem.

Maeglin - nie pałam do niego zbytnim uczuciem - mrukliwy dzieciak, pożądliwie patrzący na dziedziczkę Gondolinu, aż wreszcie dopuścił się zdrady. Choć jestem skłonna mu wybaczyć tę zdradę ze względu na okoliczności.

Boromir. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Posiadał te same cechy, co panowie wyżej. Nadto kibicowałam Aragornowi, więc to logiczne, że syn Namiestnika znalazł się po drugiej stronie barykady. Złośliwy uśmiech

Eowina - wynudziłam się strasznie czytając o jej rozterkach. Ponadto nie można ją uznać za sympatyczną postać.

Frodo - bardziej mdłego hobbita to ze świecą szukać.

Bilbo - od początku czułam do niego niechęć - nudziło mnie całe jego jestestwo. Dlatego też dawno temu nie przeczytałam do końca "Hobbita". Język
And so he spoke, that lord of Castamere,
But now the rains weep o'er his hall, with no one there to hear.

Deviantart | Herbaciane zapiski | Tumblr
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora