Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tuor stanął na szczycie skały i rozłożył szeroko ramiona. Jego serce wypełniła ogromna tęsknota, powiadają, że był on pierwszym z Ludzi, który dotarł do Wielkiego Morza i nikt, poza samymi Eldarami nie czuł na widok jego fal głębszej tęsknoty." , Niedokończone Opowieści

pokaż tylko ten wpis  Temat: Jaka fajna knajpa! 
Autor Wiadomość
Sirielle
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 03-12-2013 00:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Trza było z głową dodawać postacie i wykańczać w górę/w dół tych zawadzających, czasem kosztem swoich. Wiem, nie dodawałaś. Niestety nie wszyscy planują, a inni specjalnie wkładają kij w mrowisko Z przymrużeniem oka Inaczej nie byłoby tylu elfów (i to powiązanych) w jednym zestawieniu Złośliwy uśmiech
Legolas 2931 napisał(a) (zobacz wpis):
DEIT Ktoś pamięta/wie gzie w Knajpie można znaleźć adres tej strony z 'komputerowym rzeźbieniem' 3D? Z przymrużeniem oka Sirielle linkowała dawno, dawno temu, a ja nie mogę znaleźć

Jakie rzeźbienie? Chodzi o program Sculptris? Jeśli jakiś tutorial, to wszystkie są w dziale twórczości w poradniku dla początkującego rysownika. A jeśli coś innego, to teraz nie podpowiem, bo mam chwilowo tak wolne łącze, że masakra Jestem przeciw

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora