Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Współczuje ślimakom i wszelkim stworzeniom, które dźwigają swoje domy na własnych plecach." Frodo, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Jaka fajna knajpa! 
Autor Wiadomość
Ellena
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 02-12-2013 23:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Luna Uściski Z tego co się orientuję chodzi o preferencje co do nazwy: Szczerba Maglora vs inne typu: przełęcz, brama, wrota.

Mnie się szczerba kojarzy z mieczem bardziej niż z zębami, ale nie przyłączam się do sporu, bo mi wszystko jedno co on tam miał, szczerbę, dziurę, wrota czy co innego.

Leg, wypełniłam. Myślałam, że tych pytań będzie więcej Elfik

Cytat:
Ell w tym momencie rozwaliłaś system

Luna, pomożesz? Bo ciągle poza 20 pkt. nie możemy się wybić, ciężka praca idzie na marne Proooszę prooooooszę No i chciałabym już zmienić avatar Język

Znowu ktoś napisał śmieszne opko z Legolasem? No to chętnie przeczytam wasze opinie Elfik
Białoskórzy mają nocą wzrok bystrzejszy niż inni ludzie. Nie zapominaj przy tym o ich koniach! Te zwierzaki podobno dostrzegają nawet drżenie powietrza w ciemnościach. Nortowie, Eotheodzi, Rohirrimowie, Oropher żyją. Faramir na króla
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora