Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Niebezpiecznie wychodzić za własny próg, mój Frodo - powiadał nieraz. - Trafisz na gościniec i jeśli nie powstrzymasz swoich nóg, ani się spostrzeżesz, kiedy cię poniosą. Czy zdajesz sobie sprawę, że to jest ta sama ścieżka, która biegnie przez Mroczną Puszczę, i że jeśli jej pozwolisz, może cię zaprowadzić aż pod Samotną Górę albo nawet dalej i w gorsze jeszcze miejsce?" , Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Której postaci najbardziej Wam brakowało w filmie? 

Której postaci najbardziej Wam brakowało w filmie?
Dain II Żelazna Stopa
5%
 5%  [ 4 ]
Radagast Bury
2%
 2%  [ 2 ]
Tom Bombadil
47%
 47%  [ 34 ]
Glorfindel
30%
 30%  [ 22 ]
Złota Jagoda
2%
 2%  [ 2 ]
inna postać
9%
 9%  [ 7 ]
Oddano głosów : 71

Autor Wiadomość
Rudy Dżil
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 21-11-2013 15:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Zagłosowałam oczywiście na Toma. Jest to postać bardzo szanowana przeze mnie, i uważam, że pominięcie jej było błędem. Tom to postać osobliwa, a zarazem pięknie wymyślona. Wielki duch lasu który zna wszelkie sekrety. Żałuje, że Tolkien nie mógł rozszerzyć tej roli. Ale nie ma też aktora, który nie ośmieszyłby tej postaci. Jedynie Johnny Depp się do tego nadawał. Tolkien pisał za pięknie, by jakiś ziemski aktor mógł przedstawić Toma.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email