Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Prawda miewa skrzywione oblicze, jeśli na nią patrzą fałszywe oczy." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Gospoda "Pod Pływającą Kłodą" - uwagi i propozycje 
Autor Wiadomość
Ominous
Ogarniacz nieogarniających

WpisWysłany: 13-11-2013 15:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

elfy napisał(a) (zobacz wpis):
[...] która spowodowała, że nawet ja (uwaga: nawet ja Język Elfik ) wolałem przekodować z powrotem Gospodę niż czytać jego kolejne maile Z przymrużeniem oka Język
No raczej, że te dziesiątki mejli i priwów nie poszło na marne Złośliwy uśmiech
elfy napisał(a) (zobacz wpis):
Tymczasem można otworzyć nowy sezon na zgłaszanie swoich jęków i płaczów co jeszcze w Gospodzie ktoś inny ma dla Was zrobić Spox Jeśli macie jakieś pomysły ulepszające to możecie zapodawać je tutaj a ja jeśli akurat nie będę oglądał NBA i mi się spodobają to być może wprowadzę je w życie.
Ja tylko dodam od siebie, że wszelakie jęki można zgłaszać jak jestem w Gospodzie, to je sobie zakonotuję i kiedyś jak elfy będzie miec przerwę w NBA a ja w ogarnianiu reszty świata to może coś się razem z tego urodzi Język
I obiecuję mieć Oko na wszelkie utyskiwania graficzne, tylko jak szef mówił, z głową pisać, a nie ""Łojezusićku a ja bym to chciał w gospodzie mieć to a tamto..."

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora