Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Ostatni Przyjazny Dom na wschód od Morza był to dom, o którym przed laty Bilbo napisał, że jest niezrównany, czy kto lubi jeść, czy spać, czy słuchać opowieści, czy śpiewać, czy po prostu woli siedzieć i rozmyślać, czy też chciałby wszystkie te przyjemności połączyć. Wystarczyło pomieszkać tutaj, żeby wyleczyć się ze zmęczenia, lęku i smutku." J.R.R. Tolkien, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: The Hobbit - The Desolation of Smaug Soundtrack 
Autor Wiadomość
Ellena
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 07-11-2013 01:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Mam mieszane uczucia co do tej piosenki. Tekst jest świetny, melodia całkiem mi się podoba, tylko nie bardzo pasuje mi głos wykonawcy. Do tego pod koniec (kiedy słychać ten chórek i pan Sheeran zaczyna troszkę tak jakby "jęczeć") za bardzo zalatuje mi Justinem Timberlakiem itp. artystami, co w przypadku tego filmu nieco mnie drażni. Gdyby dać innego piosenkarza, z klimatycznym głosem pasującym do opowieści i gdyby wywalić chórek, to byłby to imo dobry utwór, ale nie jako przewodni Nie Nie bo przewodni raczej powinien być bardziej charakterystyczny (mieć to coś, co miały piosenki w Lotr) i dynamiczny Uśmiech Mam nadzieję, że zmienię zdanie. Ta z pierwszej części też niezbyt mi się podobała, ale już w kinie wydała mi się lepsza Z przymrużeniem oka Może i tym razem magia kina podziała Uśmiech
Białoskórzy mają nocą wzrok bystrzejszy niż inni ludzie. Nie zapominaj przy tym o ich koniach! Te zwierzaki podobno dostrzegają nawet drżenie powietrza w ciemnościach. Nortowie, Eotheodzi, Rohirrimowie, Oropher żyją. Faramir na króla
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora