Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Loga do komórek, dzwonki, tapety - tutaj 
Autor Wiadomość
Preciousss
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 26-09-2002 15:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Nifrodel napisał(a):

Nie wiem....spróbuj Zdziwienie I napisz czy Ci się udało Uśmiech

Ech nie spróbuję, bo już z niego nie korzystam. A to wierny był telefonik...gdy jeszcze był na gwarancjii Skrzywienie
Wiem, że na niego nie wchodziły loga, bo wyświetlacz miał mały i o dużej rozdzielczości - wyświetlało mi się "Idea Milego dni" bo zmieścić się nie mogło Super śmiech
Cytat:

Ja mam rzeczywiście jeden z nowszych ME45. Służbowy Język

Zobaczysz - po dwóch latach będziesz musiała zmienić albo baterię, albo telefon. Nie Nie
Cytat:

Nie mam pojęcia Niebieski ze smutku Ale może Goku będzie coś wiedział Uśmiech
A próbowałaś w ogóle przesłac sobie jakąkolwiek? Kiedyś AFAIK, operatorzy wysyłali gazetki, gdzie m.inn były ciekawe loga i tapety. Dostajesz coś takiego? Może i z LOTR by się trafilo... Tiaaaa

W tych gazetkach są tylko do nokii Smutek A nawet nie wiem, czy sony przyjmuje loga - na pewno ma tapety... Ja mam J70 (tak - ten za 1zl Język ) i chyba wszystko, co można dla niego ściągnąć (gdzieś tam podawali stronę sony-ericsson, ale nie mogę znaleźć pudełka z instrukcją Język ) jest do ściągnięcia przez kabelek, a kabelek trzeba kupić (chyba jakieś 300zł kosztuje Smutek )
A tak w ogóle, to nie polecam tego telefonu - to ma w środku Win CE Super śmiech widzieliście kiedyś jak się telefon zawiesza? Super śmiech

pozdrowionka Złośliwy uśmiech
"As for the future: I'll go on believing there is one - maybe even a happy one.Who's to say there is nothing waiting for me around the corner?(...)Whatever it may be, one thing is for sure - this adventure is not over."
Lauren Bacall
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email