Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Mądrość każe ugiąć się przed koniecznością, jeśli po rozważeniu wszystkich innych dróg ta jedna okazuje się nieuchronna, jakkolwiek może się to wydać szaleństwem komuś, kto łudzi się zwodniczą nadzieją." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: XVI Tolk Folk - Ostatni Sojusz 2014 
Autor Wiadomość
Mara
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 27-10-2013 19:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jednak Ostatni Sojusz. (Heh, tak jakoś wewnętrznie nastawiałam się jednak na Dagor Bragollach, a tu niespodzianka Uśmiech ) Czyli mój pierwszy typ. Tyż fajnie.
Nawet poniekąd jestem w temacie Język

Jak będzie trzeba, mogę sprokurować włócznię Gil-galada na bazie kosy śmierci z jasełek lub kija od mopa Super śmiech .
No i ogólnie jakoś tam przyczynić się w miarę umiejętności. Piszcie, co będzie potrzebne z rzeczy, które można i trzeba przygotować z góry, to będziemy mogli zobaczyć, co kto jest w stanie wykonać.

Jak chodzi o budowanie dekoracji, to jak dotąd największe doświadczenie mam w kleceniu skraplaczy z Tatooine z byle czego, ale zawsze warto poszerzać horyzonty i umiejętności.

(A teraz czas na danie upustu uczuciom: Juhuuu! Czekałam na to ogłoszenie, bo po tegorocznym TF-ie strasznie się nakręciłam na udział w inscenizacji, choćby jako najbardziej plugawy z plugawych orków Ork )

Członek LOS - Ligi Obrońców Szczerby (Maglora)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość