Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Ostatni Przyjazny Dom na wschód od Morza był to dom, o którym przed laty Bilbo napisał, że jest niezrównany, czy kto lubi jeść, czy spać, czy słuchać opowieści, czy śpiewać, czy po prostu woli siedzieć i rozmyślać, czy też chciałby wszystkie te przyjemności połączyć. Wystarczyło pomieszkać tutaj, żeby wyleczyć się ze zmęczenia, lęku i smutku." J.R.R Tolkien, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Trójmiasto 
Autor Wiadomość
Ominous
Ogarniacz nieogarniających

WpisWysłany: 18-09-2013 20:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Ja z góry odpadam, wesele w rodzinie, aczkolwiek dostałem smsa ze zniżką jakieś 8 złotych, jednak można z niej skorzystać jedynie kupując z tymże smsem jutro dowolną liczbę biletów w kinie. Mogę sms podesłać, bo to nie imienne, ni nic.

Przy okazji, od dwóch tygodni próbuję znaleźć jakiś termin dla nas na spotkanie i ciągle Mam coś dla ciebie Mój wieczorny grafik pracy jest okrutny. W ostatnim tygodniu zupełnie odpadam. Ewentualnie zostaje mi wolna ta niedziele, reflektowałby ktoś?
Wiem, że obiecałem spotkanie we wrześniu i nadal czuję się do niego zobowiązany, tylko z tą pracą wyszło jak wyszło...

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora