Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"- Wolałbym, żeby się to nie zdarzyło akurat za mojego życia - powiedział Frodo. - Ja także - odparł Gandalf. - Podobnie jak wszyscy, którym wypadło żyć w takich czasach. Ale nie mamy na to wpływu. Od nas zależy jedynie użytek, jaki zechcemy zrobić z darowanych nam lat." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Oryginalne stroje (kostiumy) tolkienowskie - cosplay 
Autor Wiadomość
Mara
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 13-09-2013 18:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Strój jest naprawdę fajny, tylko model nie bardzo pasuje mi na Findekana. Tj. na tym pierwszym zdjęciu (czarno-białym, na którym jest z profilu) i tam, gdzie jest w hełmie, jeszcze ujdzie. ALe poza tym - e-e (przynajmniej jak dla mnie).

Natomiast samego twórcę wypatrzyłam na deviancie już wcześniej, w związku z jego projektem godła Fingona, które bardzo mi się podoba (i gdzieś je już na forum wrzucałam).

A ja zupełnie przypadkowo znalazłam cosplay Nerdaneli.
Oto kilka przykładów:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

http://somniumdantis.deviantart.com/art/Nerdanel-the-Wise-VIII-268906130

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

http://somniumdantis.deviantart.com/art/Nerdanel-the-Wise-XIII-268907572

Ogólnie dziewczyna ma w galerii mnóstwo pięknych strojów na cosplay (m.in. śliczną Meridę Waleczną Z przymrużeniem oka ), a Nerdanelę chyba wybrała ze względu na to, że to jedyna elfka u Tolkiena, o której na bank wiemy, że była ruda. (Chociaż przez JAcksona pewnie wkrótce większość nie-fanów będzie jako przykład podawać Tauriel Jestem rozwalony )

Członek LOS - Ligi Obrońców Szczerby (Maglora)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość