Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Od czasu wzejścia słońca, czas w Śródziemiu zaczął biegnąć szybciej, a wszystkie rzeczy zmieniały się i starzały w niezwykle przyśpieszonym tempie." , Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Najbardziej pojechane okładki wydań książek Tolkiena 
Autor Wiadomość
Mara
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 03-09-2013 16:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Goku napisał(a) (zobacz wpis):

Moja wyobraźnia jest za mała żeby w jakikolwiek sposób zinterpretować co wydawca miał na myśli umieszczając ten rysunek na okładce Zdziwienie Jestem rozwalony

Myślę, że to coś rozćłapane z przodu do zdekomponowany Sauron (nawet widać na resztki czerwieni z Oka tu i ówdzie), który utracił swoją stałą formę po tym, jak Pierścień został wrzucony do Szczelin Zagłady, które tu reprezentuje widoczna z tyłu Czarna Dziura (zresztą: wrzucenie pierścienia do czarnej dziury chyba dałoby podobny efekt, prawda? Prawda? Uśmiech Saurona ;D ).
Natomiast widoczny po prawej białoblady skrawek czegoś to fragment białej flagi wywieszonej przez rozproszone po jego upadku siły Zua.

Członek LOS - Ligi Obrońców Szczerby (Maglora)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość