Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie podoba mi się, żeby rozsądny hobbit ubierał się w żelastwo, chociaż możliwe, że to się nie zedrze tak prędko jak inne ubrania." Dziadunio, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Post-Mortem XV Tolk Folku i Pomysły na XVI 

Którą bitwę powinniśmy wystawić na TF2014? (Ankieta I)
x
30%
 30%  [ 9 ]
x
30%
 30%  [ 9 ]
y
10%
 10%  [ 3 ]
z
30%
 30%  [ 9 ]
Oddano głosów : 30

Autor Wiadomość
Balduran
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 09-08-2013 21:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Erudar napisał(a) (zobacz wpis):

Jestem gorącym zwolennikiem Ostatniego Sojuszu: proste, klarowne i można z tym zrobić mnóstwo fajnych rzeczy, nawet kilka pomysłów powstało mimochodem. Z tego powodu, że nie jestem odosobniony w tym głosie prosiłbym (chyba osobę, która ten temat rozpoczęła) o dodanie opcji do ankiety.
Niestety nie mogę Smutek Forum nie pozwala w żaden sposób ingerować w ankietę po tym jak ktoś odda w niej głos. Myślę że jakiś admin mógłby założyć nową, ale musielibyśmy ustalić co dokładnie powinno na niej być - W sensie zostawiamy tak jak jest tylko dodajemy Ostatni Sojusz (i ew Porządki w Shire), czy zostawiamy samo Alqualonde, Sojusz i Bragollach?

Sirielle - Spehs Mareen bardzo fajny, ale nie wiem czy mamy 3 lata na profesjonalne zrobienie takiego stroju Z przymrużeniem oka No i nie widzi mi się jakoś tak przysadzisty Melkor jednak. Z kolei wdzianko Turina mi się bardzo podoba ^^
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora