Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie podoba mi się, żeby rozsądny hobbit ubierał się w żelastwo, chociaż możliwe, że to się nie zedrze tak prędko jak inne ubrania." Dziadunio, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Post-Mortem XV Tolk Folku i Pomysły na XVI 

Którą bitwę powinniśmy wystawić na TF2014? (Ankieta I)
x
30%
 30%  [ 9 ]
x
30%
 30%  [ 9 ]
y
10%
 10%  [ 3 ]
z
30%
 30%  [ 9 ]
Oddano głosów : 30

Autor Wiadomość
Ominous
Ogarniacz nieogarniających

WpisWysłany: 06-08-2013 19:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji bitewnych tematów przypomniała mi się moja dawna rozmowa z Zair, bodajże po Morannonie, kiedy zastanawialiśmy się nad następnymi bitwami i już wtedy padł Ostatni Sojusz. Zair mówiła, że wykonalne jest podłączenie mieczy do prądu [niskie natężenie, czy na odwrót, nie znam się Jestem rozwalony ] przy izolujących rękawicach i mamy wtedy cudne efekty iskrzenia podczas walki Love
Imho do walki Saruona/Morgotha, zależnie co wybierzemy, taki efekt byłby wymarzony Jestem za Ale to o szczegółach wykonalności i bezpieczeństwa musiałby się wypowiedzieć ktoś bardziej obeznany...

Jak już robić, to na wypasie, a takie bajery na pewno spodobają się publiczności [i nam].

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora