Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

" `Dzień dobry` powiedział Bilbo i powiedział to z całym przekonaniem, bo słońce świeciło, a trawa zieleniła się pięknie. Gandalf jednak spojrzał na niego spod bujnych, krzaczastych brwi, które sterczały aż poza szerokie rondo kapelusza. `Co chcesz przez to powiedzieć?` - spytał. `Czy życzysz mi dobrego dnia, czy oznajmiasz, że dzień jest dobry, niezależnie od tego, co ja o nim myślę; czy sam dobrze się tego ranka czujesz, czy może uważasz, że dzisiaj należy być dobrym?` `Wszystko naraz` rzekł Bilbo. `A na dodatek, że w taki piękny dzień dobrze jest wypalić fajkę na świeżym powietrzu.`" Bilbo, Hobbit

pokaż tylko ten wpis  Temat: MumakiL Fandom PresSsss... - fanowskie wydanie Silmarillionu 
Autor Wiadomość
M.L.
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 03-08-2013 08:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Meldagor napisał(a) (zobacz wpis):
Na na koniec ostatnie, całkiem przyziemne, V-erowe pytanie: jak będzie z dostępnością tego cuda (bo nie ukrywam, abstrahując od mojego poglądu na mitologię, porządnie zredagowany Silmarillion marzył mi się od zawsze Złośliwy uśmiech ) Jest szansa na wersję papierową dla ludzi pokroju mnie Jestem rozwalony ?

Nie chcę składać obietnic, bo różne etapy pracy nauczyły mnie pokory. Dlatego proszę o potraktowanie mojej deklaracji, jako wyrazu nadziei a nie solennej obietnicy. Mam szczerą nadzieję, że w ciągu miesiąca, najdalej sześciu tygodni powinna się pojawić.

Proszę o wybaczenie, iż reszty nie komentuję, jestem na wylocie i nie mam w tym momencie czasu - lot o 12:05. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora