Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Drzewa genealogiczne 
Autor Wiadomość
Sigrún
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 23-07-2013 20:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Robią wrażenie, szczególnie te, które posiadają również rysunki postaci. Najbardziej podoba mi się to pierwsze, mimo, że odwzorowanie postaci nie odpowiada moim wyobrażeniom, to doceniam to, że każdy elf jest inny i wierny opisowi książkowemu. Praca jest również ładnie i starannie wykonana.
Moją uwagę przykuły również trzy ostatnie drzewa. Podobają mi się te kreskówkowe rysunki, ale na ostatnim drzewie brakuje mi Boromira. Skoro jest reszta Drużyny Pierścienia, to autorka mogła go gdzieś dorzucić, np. obok hobbitów (Merry'ego i Pippina).