Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie kraina Manwego sprawia, ze jej mieszkańcy są nieśmiertelni, lecz nieśmiertelność tych, co tam mieszkają, uświęciła krainę. Wy byście tam prędzej zwiędli i znużyli się życiem jak ćmy w za silnym i jednostajnym świetle." Posłowie Valarów do Numenorejczyków, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: XV Tolk Folk - relacje 
Autor Wiadomość
Meliel
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 22-07-2013 21:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

A ja z kolei przedłużyłam swój pobyt na TF niemiłosiernie.
Erudar za pomocą swego uroku osobistego (oraz groźby odebrania kluczyków do auta) nakłonił mnie do pozostania do poniedziałku. I tak też się stało, było niezwykle sympatycznie, zintegrowałam się za wszystkie czasy!
Lecz niestety gdy przyszło mi wyjeżdżać w poniedziałek rano okazało się, że samochód odmawia mi posłuszeństwa... Na szczęście mogłam liczyć na pomoc! Milo mimo chęci jak najszybszego dostania się do Wrocławia zabrał się do holowania mnie do taty Kasi, który pomógłby w naprawie autka. Niestety, hol się urwał przy mostku, który był wyjazdem z pola... Ostatecznie odholował mnie tata Kasi za co jestem ogromnie wdzięczna!
Co się okazało, całemu zamieszaniu nie była winna żadna usterka samochodu lecz ktoś spuścił mi CAŁĄ benzynę z baku! Nie zostało zupełnie nic mimo pełnego tankowania przed wyjazdem. Gdy ubytek został uzupełniony szczęśliwie dotarłam do domu.
Taka przygoda szczerze mówiąc mi się jeszcze nie przytrafiła ale mimo wszystko to był wspaniały Tolk Folk i z wielką przyjemnością go wspominam:)
Dzięki Wam za wszystko Love