Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: XV Tolk Folk - relacje 
Autor Wiadomość
M.L.
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 22-07-2013 16:01    Temat wpisu: XV Tolk Folk - relacje Odpowiedz z cytatem

Tym razem zacznę od końca. Dlaczego? Gdyż nie mam czasu na dłuższe pisanie. Dla mnie ostatnim dniem była niedziela 21.07.2013, czyli ostatni dzień TF-u. Już dawno zauważyłem, że nie zależnie od wcześniejszych wrażeń, ten dzień zawsze napełnia nostalgią. Pustoszejące pole namiotowe, o którym napiszę więcej w innym poście, zawsze tak na mnie wpływało. Tym razem też tak było. Najważniejsze tego dnia były pożegnania i rozdanie nagród za TF-owe konkursy. Pożegnania są zawsze długie i nostalgiczne, choć z nutką optymizmu, że może za rok znowu się spotkamy, jeżeli nie w tym samym, to przynajmniej zbliżonym składzie. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Ach zapomniałem wcześniej, więc dodaję teraz (23.07.2013), że wielką radość wielu uczestnikom sprawił Dziki przywożąc fragment swojej wspaniałej kolekcji figurek inspirowanych filmami P.J.-a. Sam nie jestem pasjonatem ani filmu, ani figurek, nie mam żyłki kolekcjonera, ale jestem pełen podziwu dla dzikiego, a figurki, zwłaszcza niektóre powalały jakością wykonania i wiernością filmowym pierwowzorom. Jestem za
Sprawnie i niemal terminowo przebiegło rozdanie nagród w konkursach, w czym miałem swój mały udział, nie rozwlekając się na temat nagród w konkursie wiedzy tolkienowskiej. A tak na marginesie okładka jednej z nagród w załączniku. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Wreszcie przyznano Dekla i dwa superachievementy, co to takiego, to napiszą albo inni, albo sam to napiszę w jednym z kolejnych postów, pisanych zresztą od końca. Uśmiech wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Dekla otrzymał tym razem Draugnimir, który jednym ruchem, no dobrze dwoma, przywrócił mu właściwą postać. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Następnie odbyliśmy jeszcze krótką dyskusję nad przyszłoroczną bitwą, ale jak widać ta dyskusja ma swój ciąg dalszy tutaj na forum.
For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword

Ostatnio zmieniony przez M.L. dnia 24-07-2013 22:38, w całości zmieniany 7 razy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora