Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

" `Dzień dobry` powiedział Bilbo i powiedział to z całym przekonaniem, bo słońce świeciło, a trawa zieleniła się pięknie. Gandalf jednak spojrzał na niego spod bujnych, krzaczastych brwi, które sterczały aż poza szerokie rondo kapelusza. `Co chcesz przez to powiedzieć?` - spytał. `Czy życzysz mi dobrego dnia, czy oznajmiasz, że dzień jest dobry, niezależnie od tego, co ja o nim myślę; czy sam dobrze się tego ranka czujesz, czy może uważasz, że dzisiaj należy być dobrym?` `Wszystko naraz` rzekł Bilbo. `A na dodatek, że w taki piękny dzień dobrze jest wypalić fajkę na świeżym powietrzu.`" Bilbo, Hobbit

pokaż tylko ten wpis  Temat: "Lord of the Rings" musical www.lotr.com 
Autor Wiadomość
Sigrún
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 24-05-2013 19:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Parę dni temu podczas oglądania filmików na YouTubie przypadkowo trafiłam na utwór "Now and for Always". Od razu mi się spodobał, a dowiedziawszy się, że pochodzi on z musicalu na podstawie WP, postanowiłam przesłuchać całego soundtracka. Podeszłam do niego trochę sceptycznie, ale po odsłuchaniu całości byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Ładne głosy, różnorodne melodie wpadające w ucho i dobrze oddające nastrój sceny. Szkoda tylko, że utworów jest trochę mało jak na trzygodzinny musical. Widziałam fragmenty z przedstawienia i zazdroszczę tym co mieli okazję zobaczyć to widowisko. W utworze "Now and for Always" zakochałam się i słucham go nawet kilka razy dziennie. I przypomniałam sobie, że kiedyś oglądałam jakiś dokument o tworzeniu tego musicalu, ale potem o nim zapomniałam i nawet przez myśl mi nie przeszło, że warto może posłuchać z niego muzyki.