Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001
 
Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem


"Człowiek wiernego serca nieraz miewa krnąbrny język." Theoden, Władca Pierścieni


pokaż tylko ten wpis  Temat: Otwarcie karczmy fantasy w Katowicach 
Autor Wiadomość
cothis
Mieszkaniec Shire


WpisWysłany: 15-05-2013 09:12    Temat wpisu: Otwarcie karczmy fantasy w Katowicach Odpowiedz z cytatem

W jakiś dziwny sposób udało mi się uczestniczyć w procesie tworzenia pierwszej karczmy fantasy stąd pozwólcie , że troszeczkę zaspamuje oficjalnym zaproszeniem:

Witajcie!!!
Mam szaloną radość zaprosić wszystkich fantastów, rycerzy, czarownice i czarowników, moli książkowych, planszówkowców, erpegowców, melomanów, smakoszy oraz wielbicieli świetnej zabawy na wielkie otwarcie Rudego Goblina – jedynej w Polsce karczmy średniowiecznej-fantasy. W programie koncerty, marsze w strojach przez miasto, spotkania z pisarzami i wiele, wiele innych rewelacji! Nie ominie was również wielka libacja z udziałem wszelkiego asortymentu trunków od piw rzadkich a niezwykłych przez hipokras średniowiecznej receptury, aż po takie cudeńka jak mocarna miodula staropolska! Na zakąskę będą potrawy „fantastycznej” kuchni, ze słynnym na konwentach kociołkiem krasnoludzkiej mamuśki na czele!
Jeśli nie satysfakcjonuje was bierne uczestnictwo, zapraszamy do współpracy, zarówno ­podczas samego otwarcia jak i po nim. Kto posiada instrument i stosowne umiejętności by go użyć, kto para się tańcem dworskim lub irlandzkim, prestidigitacją, walką na topory, tudzież jakąś inną rzadką umiejętnością jak jazda na małym różowym słoniu bez lewego ucha i kipi żądzą zademonstrowania swoich umiejętności, niech weźmie udział w zabawie! Kto chce się podzielić wiedzą na temat sztuki fantasy lub też ową sztukę zademonstrować, niechaj zrobi to u nas publicznie, od lipca będziemy dysponowali potężną salą którą można wykorzystać jako salę prelekcyjną, scenę oraz miejsce na duże, zorganizowane imprezy. Jeśli chcecie zorganizować tematyczne spotkanie np. grupy miłośników fretek latających w kosmos na jednorożcach spalinowych, czekamy z otwartymi ramionami!
Zapraszamy, czekamy i serdecznie pozdrawiamy wszystkie siostry i braci w fantasy!
Ps. Nie zapomnijcie swoich najlepszych larpowych ubranek, w dżinsach i koszulce możecie wyglądać...hm...dziwnie

Ekipa Fantasy Inn

PS: Tak zdradzę jeszcze tylko , że na otwarciu będzie Elek jako Jakub Wędrowycz razem z całkiem pokaźną ekipą Drużyny Trzeźwych Hobbbitów.
_________________
Byc byc byc byc goblin

warg warg warg warg

Zlooooooo zloooooooo edyp zlooooooooo
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Powered by phpBB2
Copyright © tolkien.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.